Varju alla!

Projekti „Varju alla!” käigus kogume annetusi Võru Heliose kunstmuruväljaku äärde katusega tribüüni ehitamiseks. Poolteist aastat tagasi valmis Võrus meie kunstmuruväljak ning nüüd, klubi 10. sünnipäeva aastal, tahame oma jalgpallikeskust edasi arendada ja väljaku äärde katusega tribüüni ehitada, et pakkuda peavarju ja istekohti publikule, lapsevanematele ja lastele treeningute, mängude ja turniiride ajal.

Kampaania kestab 1. juunini 2020 ja meie eesmärgiks on koguda 25 000 eurot klubipoolse kaasfinantseeringu jaoks. Kui eesmärk ei täitu, läheb kogu kogutud raha ikkagi tribüüni ehitamiseks.

Ehitustööd algavad aprillis ja tribüün peaks valmima juulis.

Vali endale meelepärane summa ja tee meile sünnipäevakingiks annetus!

Pärast annetamise tingimustega nõustumist ja summa valikut saate järgmisel lehel valida endale sobiva pangalingi, mille abil makse sooritada.

Nõustun privaatsuspoliitika ja annetamise tingimustega

Igale maksele on kinnitatud ka vastav auhinnapakett:

10 eurot – klubi kleeps, annetaja nimi tänutahvlile ja kodulehele
30 eurot – klubi kleeps ja pastakas, annetaja nimi tänutahvlile ja kodulehele
50 eurot – klubi kleeps, pastakas ja kruus, annetaja nimi tänutahvlile ja kodulehele
100 eurot – klubi kleeps, pastakas ja kruus, pall mängijate autogrammidega, nimi tänutahvlile ja kodulehele
250 eurot – klubi kleeps, pastakas ja kruus, pall mängijate autogrammidega, ametlik mängusärk, nimi tänutahvlile ja kodulehele
500 eurot – klubi kleeps, pastakas ja kruus, pall mängijate autogrammidega, Eesti koondise 2020. aasta sügisel toimuvate Rahvuste Liiga kodumängude piletipakett, nimi tänutahvlile ja kodulehele.

Sobiva summa võib annetada ka tehes ülekande MTÜ FC Helios Võru arveldusarvele (SEB Pank, EE141010220218054223) ning lisades selgituseks „annetus tribüüni ehitamiseks”.

Auhinnad annetajatele antakse üle klubi 10. sünnipäeva üritusel.

Klubile tehtud annetustelt saab tulumaksutagastust, juhul kui annetaja on sellekohase soovi edastanud e-maili teel fcheliosvoru@fcheliosvoru.ee hiljemalt 01.01.2021 ja korrektselt avaldanud oma täisnime ja isikukoodi. Edastame annetusandmed Maksu- ja Tolliametile hiljemalt annetustehingule järgneva kalendriaasta 1. veebruariks ning tulumaksutagastus kantakse Maksu- ja Tolliameti poolt üle pärast tuludeklaratsiooni esitamist.

Annetamise tingimused

Võru jalgpallikeskus