Võru FC Heliose esindusmeeskond

Võru FC Heliose esindusmeeskond mängib 2020. aastal Eesti meistrivõistlustel Esiliiga B tasandil.

Koosseis

Esiliiga B tabel

Mängude ajakava:

*14.03.2020 Viimsi JK – Võru FC Helios
*21.03.2020 Nõmme Kalju FC U21 – Võru FC Helios
*29.03.2020 Võru FC Helios – Rakvere JK Tarvas
*04.04.2020 Võru FC Helios – JK Tallinna Kalev U21
*09.04.2020 Võru FC Helios – Paide Linnameeskond U21
*12.04.2020 Tartu JK Welco – Võru FC Helios
*18.04.2020 Võru FC Helios – Läänemaa JK
*23.04.2020 JK Tabasalu – Võru FC Helios
*26.04.2020 Keila JK – Võru FC Helios

01.05.2020 Võru FC Helios – Viimsi JK
07.05.2020 Võru FC Helios – Nõmme Kalju FC U21
10.05.2020 JK Tallinna Kalev U21 – Võru FC Helios
16.05.2020 Võru FC Helios – Tartu JK Welco
24.05.2020 Rakvere JK Tarvas – Võru FC Helios
28.05.2020 Paide Linnameeskond U21 – Võru FC Helios
31.05.2020 Võru FC Helios – Keila JK
27.06.2020 Läänemaa JK – Võru FC Helios
02.07.2020 Võru FC Helios – JK Tabasalu

18.07.2020 Võru FC Helios – JK Tallinna Kalev U21
25.07.2020 Viimsi JK – Võru FC Helios
31.07.2020 Paide Linnameeskond U21 – Võru FC Helios
08.08.2020 Võru FC Helios – Rakvere JK Tarvas
13.08.2020 Võru FC Helios – Tartu JK Welco
16.08.2020 Keila JK – Võru FC Helios
20.08.2020 Nõmme Kalju FC U21 – Võru FC Helios
23.08.2020 Võru FC Helios – Läänemaa JK
30.08.2020 JK Tabasalu – Võru FC Helios

13.09.2020 Võru FC Helios – Paide Linnameeskond U21
17.09.2020 JK Tallinna Kalev U21 – Võru FC Helios
20.09.2020 Tartu JK Welco – Võru FC Helios
26.09.2020 Võru FC Helios – Viimsi JK
03.10.2020 Rakvere JK Tarvas – Võru FC Helios
17.10.2020 Võru FC Helios – Keila JK
24.10.2020 Võru FC Helios – JK Tabasalu
31.10.2020 Läänemaa JK – Võru FC Helios
08.11.2020 Võru FC Helios – Nõmme Kalju FC U21

* Mäng on edasi lükatud, toimumise aeg teadmata.

Eesti karikavõistlused 2019/2020

1/4-finaal, 11.03.2020 Võru FC Helios – JK Tallinna Kalev 0:6 (0:2) Protokoll, pildid, video

Esindusmeeskonna uudised

Võru FC Heliose hooajad:

2019. aasta Esiliiga B
2018. aasta Esiliiga B
2017. aasta II liiga ida-põhjapiirkond
2016. aasta IV liiga lõunapiirkond
2015. aasta IV liiga lõunapiirkond
2014. aasta IV liiga lõunapiirkond