Tänases II liiga mängus kaotasime Tartus JK Welco duublile 4:5 (1:1). Allajäämine oli seda valusam, et veel neli minutit enne mängu normaalaja lõppu juhtisime 4:2 ning võiduvärava lõid väljakuperemehed kolmandal lisaminutil.

Esimene poolaja väravad löödi veidi enne vaheajale minekut. Welco avas skoori 40. minutil, meie poolt vastas 45. minutil Andre Väin.

Teist poolaega sai mängitud veerand tundi, kui Welco uuesti ette läks. Järgmine veerandtund kuulus meile – esmalt lõi kaks väravat Eduard Desjatski, siis oma teise Väin ning juhtisime 4:2. Mängitud oli 73 minutit.

Väga vajalikud punktid näisid juba taskus olevat, aga Welco arvas teisiti ja tegi vägeva lõpuspurdi. 86. ja 89. minuti väravatega jõudsid tartlased viigini ning lisaminutitel lõid veel ühe, mis meile tühjad pihud jättis.

Liigas jääb mängida veel kolm vooru. Järgmisena seisab meil tuleva nädala laupäeval ees kodumäng Viimsi JK duubliga.