Enamjaolt meie mängijatega mehitatud Võrumaa jalgpallimeeskond alistas täna Eesti maavõistluste raames peetud mängus koduväljakul Järvamaa 5:2, võttes nii revanši mullu Paides saadud kaotuse eest.

Meie meestest kuulusid täna Võrumaa algkoosseisu Arsen Katšmazov, Mihkel Liping, Karl Jörgen Lööper Sten Org, Lauri Pilv, Ragnar Rebane, Mairo Reinsaar ja Aimar Vendelin, vahetusest sekkusid Ingmar Kallas, Ronan Pähn, Robin Sander ja klubi juht Jaanus Vislapuu ise. Veel mängisid Võrumaa eest Erki Alliksoo ja Marek Jenas FC Vastseliinast ning Veiko Maidla FC Elvast.

Juhtima läksime 19. minutil, kui Arsen Katšmazovi lõpetas pika tõusu täpse sööduga ja Sten Org trahvikasti vasakust äärest väikse nurga alt palli külaliste puuri põrutas. Vaheajale mindi viigiseisul, sest poolaja lõpus realiseeris Arto Saar vastaste kasuks penalti. Vea tegi meie poolt Katšmazov.

Teise poolaja alguses viis Alar Arula külalised ette, kuid seejärel haarasime mänguohjad enda kätte. 65. minutil kõksas Erki Alliksoo väravasse Ronan Pähni söödu ja seis oli tasa. 77. minutil tõstis Alliksoo palli üle vastaste väravahi seisuks 3:2 ning 80. minutil realiseeris ta väravaks Veiko Maidla eeltöö ning vormistas oma nimele kübaratriki. Veel minut hiljem virutas Sten Org Alliksoo söödu järel üheksalt meetritl 5:2, mis jäi ka lõpptulemuseks.

„Mäng ise oli madala tempo ja mõlemapoolsete võimalustega, esimene poolaeg ja teise poolaja lõpp kuulusid meile. Kutid mängisid kohati liiga rahulikult ja eksisid mõned korrad, kuid üldiselt tundus, et mäng on kontrolli all ja lõpuspurdiga seda ka tõestasime. Hea positiivne emotsioon hullumeelse nädala lõpetuseks,” ütles Jaanus Vislapuu.

Ta lisas, et kuna võistluskalender on tihe ja vigastusi palju, oli mäng paras väljakutse. „Läbi häda saime mingi satsi kokku. Tänusõnad Erkile, Veikole ja Marekile, kes appi tulid, ning loomulikult tänu kõigile, kes kohal olid ja endast ulmelise graafiku ja kuumuse kiuste parima andsid,” lausus Vislapuu.