Meie meeskond tuli Võrumaa meistriks saalijalgpallis. Teise koha saavutas täna Võru spordikeskuses peetud turniiril Rõuge JK ning pronksmedaleid anti välja kaks komplekti – need said FC Vastseliina ja meie U19 meeskond. FC Kääpa pidi leppima viienda kohaga.

Meie meeskond võitis esmalt Kääpat 3:2, siis Vastseliinat 2:0 ja oma järelkasvu 3:1. Kuna Rõuge oli Kääpaga viigistanud, piisas meile viimases mängus ka viigist ning tulemusega 2:2 kohtumine Rõuge meeskonnaga lõppeski.

Võru FC Helios tuli Võrumaa meistriks esmakordselt, aga Kristjan Moks on nüüd rekordimehena juba viiekordne Võrumaa meister saalijalgpallis. Neli tiitlit on kirjas Marek Jenasel ja Andrei Kišil, kolm Arsen Katšmazovil ja kaks Ragnar Rebasel. Veel mängisid tänavuses meistermeeskonnas Eduard Desjatski, Hannes Helstein, Richard Lepp, Mairo Reinsaar, Aimar Vendelin ja Andre Väin.

Meie U19 meeskond kaotas Rõugele 0:1, viigistas Vastseliinaga 3:3 ja võitis Kääpat. Punkte koguti sama palju kui Vastseliina meeskond, kes sai kaela pronksmedalid, aga veidi hiljem selgus, et korraldajad on teinud arvutusvea ja selle heastamiseks anti välja teinegi pronkikomplekt, mille sai meie U19 tiim.

Selgitab turniiri korraldaja Jaanus Vislapuu: „Kahjuks pean kõigi osalejate ning eriti Vastseliina ja Heliose U19 võistkonna ees vabandama, sest oleme teinud vea. Kuna turniiritabelis oli valem valesti sisestatud, arvutati noorte väravate vahe esmalt valesti. Õige väravate vahe on Vastseliinal 6-8 ja Heliose U19 meeskonal 7-9 ning reeglite järgi oleks pidanud sama väravate vahe puhul eelise saama rohkem väravaid löönud meeskond ehk Heliose U19. Palun vabandust, et ei kontrollinud kohapeal kohe väravate vahet üle ja usaldasin tabelit. Vastseliinalt medaleid ära ei võeta, Heliose U19 saab tagantjärele ka pronksid.”

Meie U19 meeskonnas mängisid Johannes Luik, Trond Herman Meier, Ruudi Tukk, Kert Sander Eerik, Mattias Eskla, Margo Minka, Marten Potsepp, Maron Männiste, Christjan Truija, Rico-Raien Ilves ja Karl-Markkus Metslind.

Võrumaa saalijalgpalli meistrivõistlused peeti tänavu pärast nelja-aastast pausi, aga kokku juba 13. korda.

Võrumaa meister saalijalgpallis Võru FC Helios.

Tulemused