FC Vastseliina poolt Võrumaa miniderbiks ristitud tänane III liiga mäng lõppes meie duubli 5:4 võiduga. Vastseliina pisikesel väljakul peetud kohtumist läksime 5:0 juhtima ning ehkki väljakuperemeeste lõpuspurt oli tugev ja meil tuli mäng lõpetada kümnekesi, võitu me käest ei lasknud.

Skoor avati 21. minutil, kui Ken Saksniidult söödu saanud Karl Jörgen Lööper põrutas paremalt äärelt ligi 23 meetrilt kauni kaarpalli Vastseliina värava tagumisse ristnurka. Poolaja lõpus lisandus veel kaks täistabamust: 43. minutil realiseeris Marcus Lepistik Andrei Kišilt hea läbisöödu järel üks-üks-olukorra ning minut hiljem lõi Robin Sander väravasse Lööperi pikast küljeaudist trahvikasti lennutatud palli.

Teisel poolaja keskel tuli lisa. Robin Sanderi vastu karistusalas tehtud vea järel realiseeris Sten Org 64. minutil penalti ning viis minutit hiljem lõi Ronan Pähn kuuelt-seitsmelt meetrilt põlvega juba 5:0. Nagu näha hoolitsesid skoorimise eest seekord noored – väravalööjate viisiku keskmine vanus on alla 18 aasta.

Suur eduseis uinutas ning 72. minutil lõi Raul Juur ühe värava tagasi. Vastseliina parim väravakütt Erki Alliksoo lisas kümmekond minutit enne mängu lõppu veel kaks, neist ühe penaltist. Eduseis sulas minimaalseks, kui Marek Jenas 89. minutil 5:4 lõi. Närvilistel lõpuminutitel pidi Oleg Lepik teise kollase kaardi tõttu platsilt lahkuma ja jäime kümnekesi, aga meie poisid hoidsid võidust ikkagi küünte-hammastega kinni.

III liiga lõunapiirkonnas tõusis meie duubel nüüd kuuendaks. Järgmine mäng peetakse kahe nädala pärast Tartus sealse JK Tammeka IV meeskonnaga.