Kui juulis mängisid vaid meie B1-klassi poisid, siis augustis jätkasid Eesti noorteliigad mänge ka kõik teised meie võistkonnad.

B1-klassi meeskond võitis II liiga lõuna-idatsoonis augustis kolm mängu järjest: Tõrva JK alistati kahel korral kodus 6:2 ja 8:3 ning FC Tartu võõrsil 9:0. Jürgen Kolk tegi mõlemas tõrvakatega peetud mängus hat-tricki, tartlastele lõi koguni viis väravat.

C2-klassi meistrivõistlustel alustasid meie poisid 7.-16. koha mänge 1:8 kaotusega võõrsil Kohtla-Järve JK Järvele. Seejärel teeniti esimene võit, kui Tallinna JK Legioni duublist saadi jagu 8:3 (Markus Salumetsalt 3 väravat). Veel kaotati Tallinna Kalevile 1:2, ent võideti Nõmme JK Kalju Hiiut 2:1.

D2-klassi meeskond võitis kodus Tartu SK 10 Premiumi 7:0 ning võõrsil FCE Otepääd 4:1 ja üleeile ka Põlva FC Lootost 1:0.

E1-klassis tuli vastu võtta kaks kaotust: Valga FC Warriorile jäädi alla 1:2 ja Tartu JK Tammekale 1:11.

E2-klassi poisid kaotasid Tartu FC Santos II-le 5:8, võitsid aga 4:1 FC Elva PP-d.

Noorimad, F-klassi poisid kaotasid FC Ülenurmele 3:6 ja võitsid Tartu FC Santose II meeskonda 7:2.

„Rõõmu teeb, et suudame ka tugevatele vastatele väravaid lüüa, kurvaks teeb, et eksime endiselt väga lihtsate põhitõdede vastu, kuigi töötame nende kallal iga päev,” ütles treener Jaanus Vislapuu augustikuu mängude kommentaariks.