Võru Helios Cup 2020. U12 (2009) poisid

29. veebruaril 2020 Võru spordikeskuses.


Turniiril kaksikvõidu saavutanud FA Tartu Kalevi meeskonnad.

Paremusjärjestus:

1. FA Tartu Kalev
2. FA Tartu Kalev Must
3. Tartu JK Tammeka II
4. Tartu JK Tammeka I
5. Tartu FC Santos Punane
6. Võru FC Helios Kollane
7. Tartu FC Santos Valge
8. Võru FC Helios Valge
9. FC Peipsi United Junior
10. Võru FC Helios Punane

Turniiri parim mängija: Roven Juhanson (FA Tartu Kalev).

Aeg Mäng
kell 9.30AVõru FC Helios Punane - Tartu JK Tammeka Sinine II 1:3
kell 9.44ATartu FC Santos Punane - FA Tartu Kalev Must 1:2
kell 9.58BVõru FC Helios Kollane - Tartu JK Tammeka Sinine I 0:0
kell 10.12BFC Peipsi United Junior - Tartu FC Santos Valge 0:0
kell 10.26ATartu FC Santos Punane - Võru FC Helios Punane 1:0
kell 10.40AVõru FC Helios Valge - Tartu JK Tammeka Sinine II 0:3
kell 10.54BFC Peipsi United Junior - Võru FC Helios Kollane 0:0
kell 11.08BFA Tartu Kalev - Tartu JK Tammeka Sinine I 2:0
kell 11.22AVõru FC Helios Punane - Võru FC Helios Valge 0:2
kell 11.36AFA Tartu Kalev Must - Tartu JK Tammeka Sinine II 1:2
kell 11.50BFA Tartu Kalev - Võru FC Helios Kollane 2:1
kell 12.04BTartu JK Tammeka Sinine I - Tartu FC Santos Valge 2:2
kell 12.18AFA Tartu Kalev Must - Võru FC Helios Valge 4:1
kell 12.32ATartu JK Tammeka Sinine II - Tartu FC Santos Punane 1:2
kell 12.46BTartu FC Santos Valge - FA Tartu Kalev 0:4
kell 13.00BTartu JK Tammeka Sinine I - FC Peipsi United Junior 1:0
kell 13.14AVõru FC Helios Punane - FA Tartu Kalev Must 0:3
kell 13.28AVõru FC Helios Valge - Tartu FC Santos Punane 0:1
kell 13.42BVõru FC Helios Kollane - Tartu FC Santos Valge 0:0
kell 13.56BFC Peipsi United Junior - FA Tartu Kalev 1:3
kell 14.159.-10.Võru FC Helios Punane - FC Peipsi United Junior 0:4
kell 14.30A1 - B2FA Tartu Kalev Must - Tartu JK Tammeka Sinine I 1:1, pen 4:3
kell 14.45A2 - B1FA Tartu Kalev - Tartu JK Tammeka Sinine II 1:1, pen 5:4
kell 15.007.-8.Tartu FC Santos Valge - Võru FC Helios Valge 0:0, pen 2:1
kell 15.155.-6.Tartu FC Santos Punane - Võru FC Helios Kollane 3:0
kell 15.303.-4.Tartu JK Tammeka Sinine II - Tartu JK Tammeka Sinine I 1:1, pen 6:5
kell 15.451.-2.FA Tartu Kalev - FA Tartu Kalev Must 2:0

Võru Helios Cup