Saalikarikasarja 1/8-finaalis võttis Rantipol Võru Helios täna õhtul koduväljakul skalbi Eesti eelmise hooaja pronksimeeskonnalt Narva Unitedilt, võidunumbrid olid 13:6 (6:3).

Kui üleeile saime piirilinnas vaid seitsmekesi mängides Narva Unitedi duublilt esiliigas suure 1:8 kaotuse, siis tänaseks mänguks olid meie read oluliselt täienenud, sest vigastuspausilt oli tagasi Eduard Desjatski, mängukeelust vabanenud Sören Veiolainen ning peale viimase sai kaasa teha meie teinegi ajateenija Karlis Karro. Lisaks oli meil abiks neli Rõuge Saunamaa meest: Andrei Kiš, Jürgen Kolk, Emil Elrond Karu ja Siim Salandu. Täiesti teine võistkond, nentisid enne mängu ka narvakad, kes olid nädala sees Võrru sõitnud enamjaolt duubli mängijatega.

Juba teise mänguminuti lõpus läksime Sören Veiolaineni löögist juhtima. Loetud sekundid hiljem külalised viigistasid, aga neile vastas kohe omakorda väravaga Eduard Desjatski ja kuni kohtumise lõpuni me enam eduseisu käest ei andnudki. Kaks ja pool minutit enne avapoolaja lõppu juhtisime juba 6:1, kuid siis lõid ka vastased kaks väravat ja hoidsid põnevust veel õhus.

Teise poolaja alguses vähendas Narva meeskond kahel korral vahe kaheväravaliseks, aga see oli ka kõik mida suudeti. Seisul 7:5 tegime tosina minutiga 6:0 vahespurdi ja üks päris mängu lõpus sisse lastud värav meie võidurõõmu enam kuidagi ei vähendanud.

Väravad: Sören Veiolainen 4 (+1 sööt), Emil Elrond Karu 3 (+2), Eduard Desjatski 3 (+2), Aimar Vendelin 3 (+1), Andre Väin 3 (+1) ja Karlis Karro 1, lisaks andis väravavaht Andrei Kiš 2 ja Siim Salandu 1 väravasöödu.

Meie parimana saatis Sören Veiolainen palli narvalaste puuri neljal korral.