II liigas kaotas meie esindusmeeskond täna Tallinnas JK Legionile 1:2 ning jagab liiga põhja-idapiirkonnas kuue vooru järel 2.–4. kohta.

Andre Ojala karistuslöögist löödud kiirest avaväravast pääsesime juhtima ja esimesel poolajal oli veel kolm päris head võimalust, aga skoori kasvatada ei suudetud.

Teisel poolajal lagunes meie keskväljamäng täielikult – pall jäi keskpoolkaitsjate kätte liiga kauaks ja vastane jõudis alati kaitses positsioonid sisse võtta, lisaks eksiti ridamisi söötudega.

Võiduvärava lõi Legion nurgalöögi lahtimängimise järel ja ise vähemuses olles. „Korraks tekkis kaitses peataolek ja meid karistati väga valusalt ära,” tõdes meeskonna peatreenei JaanusVislapuu.

Tema sõnul oli mäng kokkuvõttes võrdne ja viik olnuks õiglane tulemus. „Olime ise lohakad ja andsime mängu lõpuga ära,” ütles Vislapuu. „Loodan, et see oli hea äratuskell ja edaspidi suudame mängud parema valmisolekuga lõpuni mängida.”

16 punktiga on liigas juhtkohal Narva United. Meil, Legionil ja Tallinna JK Piraajal on narvakatest neli punkti vähem. „Hetkeseis on hea. 12 punkti võõrsilmängudest on isegi pisut rohkem, kui hooaja alguses lootsime. Samas alati tahaks veel rohkem,” sõnas Vislapuu.

Tema sõnul on viimased mängud näidanud, et meeskonnal on probleeme teisel poolajal keskpositsiooni mängijatega. „Peame sellele lahenduse leidma. Usun, et kui koosseisus on rohkem mängijaid ja tekib rohkem võimalusi roteerida, suudame olla ka edukamad,” ütles Vislapuu.

Järgmisel nädalal pääseme sel hooajal esmakordselt kodumurule – laupäeval võõrustame Võru spordikeskuse staadionil Tallinna Piraajat ning tähistame ühtlasi klubi 7. sünnipäeva. Mäng algab kell 17, sünnipäevalised on oodatud juba tund aega varem.

„Kodumängus soovime muidugi kindlalt kolme punkti ja vähemalt 300 inimest meie sünnipäevapeole. Usun, et tuleb võimas mäng võimsa emotsiooniga!” lausus Vislapuu.