II liigas saavutas meie meeskond kolmanda järjestikuse võidu, kui alistas täna Tartus JK Welco duubli 3:0.

Mäng algas meie jaoks külma duššiga, kui vaid viieminutise mängu järel kaotasime käevigastuse tõttu oma ainsa seni veel rivis olnud väravavahi Tommy Toominga. Teda asendas tavaliselt keskkaitsja rolli täitev Artjom Volovei ning etteruttavalt võib öelda, et ka väravas sai ta oma ülesannetega hakkama. Pikemas perspektiivis on olukord aga kehv, sest vigastatud on ju ka meie põhiväravavaht Maksim Karach.

Esimest väravat andis oodata peaaegu terve avapoolaja, Selle autoriks oli meie kapten Eduard Desjatski, kel kasti tagant, ligi 18 meetrilt pommlöögi lati alla põrutas.

Pinge püsis õhus kohtumise lõpuni, aga viimase kümne minutiga võtsime ikkagi oma. 81. minutil pääses Andre Väin hea söödu tulemusena Welco väravavahiga silmitsi ja lõi täpselt alla nurka 2:0. Neli minutit hiljem lõi oma teise värava Desjatski, kes diagonaalsöödu järel vastasmängija ette võttis ja olukorra resultatiivselt lahendas.

Viis vooru enne turniiri lõppu oleme II liiga põhja-idapiirkonnas endiselt seitsmendal kohal. Meie ees on Jõgeva SK Noorus-96 nelja ja Welco duubel viie punkti kaugusel, lähim jälitaja Jõhvi FC Phoenix jääb meist maha kolm punktiga.

Järgmisel laupäeval mängime kodus liigas viimasel kohal oleva Ida-Virumaa FC Alliance’i U21 rivistusega.