Peamiselt meie mängijaist koosnenud Võrumaa meeskond võitis Eesti maavõistluste raames eile Kohtla-Järvel Ida-Virumaa esindust 5:0. Kaks väravat lõi Mattias Eskla, veel said jala valgeks Eduard Desjatski, Kert Sander Eerik ja Arlet Raha.

Võrumaa meeskonna algkoosseisu kuulusid Arsen Katšmazov, Kert Sander Eerik, Ragnar Tamberg, Arlet Raha, Mattias Eskla, Hannes Helstein, Devin Šaduro, Verner Konnula, Johannes Luik, Rico-Marten Vainu ja Eduard Desjatski, vahetusest sekkusid ka Ragnar Puura (kõik Võru FC Helios) ja Mait Raha (FC Vastseliina).

Meie meeskond oli noor päris noor, pesamunaks vaid loetud päevad tagasi 15aastaseks saanud Vainu. Peale tema on debüüt Eesti meistrivõistlustel täiskasvanute seas tegemata veel Šadurol, Tambergil ja Puural.

Vastaste meeskond koosnes Ida-Virumaa FC Alliance’i U21 ja U17 meeskonna ning Jõhvi FC Phoenixi mängijaist.

Eesti maakondade turniiril on nüüd kõik meeskonnad pidanud üheksa mängu ning tabeli tipus on 19 punktiga neli meeskonda, nende seas ka Võrumaa. Sama palju punkte on veel Tallinnal, Harjumaal ja Valgamaal.

Eesti maavõistlusi korraldab Eesti Jalgpalli Liit alates 2012. aastast. Turniiri süsteem näeb ette, et 15 maakonna ja Tallinna esindused kohtuvad omavahel kahel korral ning iga aasta peetakse üks mäng. COVID-19 pandeemia tõttu oli turniir 2020. ja 2021. aastal pausil.

Ida-Virumaa alistanud Võrumaa meeskond.