Rantipol Võru Helios alistas eile õhtul saali esiliiga 10. vooru vahelejäänud mängus FC Otepää Ravensi 5:2 (4:1) ning hingab esikolmikule kuklasse.

Otepää meeskonda polnud me varem võõrsil võitnud, aga nüüd sai see viga parandatud. Käärikul peetud mängu läksime juhtima 9. minutil Aimar Vendelini väravast, kaks minutit hiljem lõi Eduard Desjatski 2:0. Väljakuperemehed vähendasid vahet, kuid Desjatski teine värav viis meid taas kahega ette. Sekund enne poolajasireeni kasvatas meie eduseisu Karlis Karro.

Teisel poolajal lõi kumbki meeskond ühe värava. Meie tabamuse eest hoolitses Emil Elrond Karu, kes realiseeris penalti.

Karu sai oma arvele ka kaks väravasöötu, Sören Veiolainen ja Ragnar Rebane ühe.

Desjatskist sai eilsega esimene mängija, kes meie saalimeeskonna eest liigamängudes 50 (täpsemalt juba 51) väravat löönud. Väärika tähiseni jõudmiseks kulus tal 22 mängu.

Meie saalimeeskonna järgmine vastane on eeloleval pühapäeval võõrsil tabeli kolmas Jõhvi FC Phoenix, kellest praegu kahe vähempeetud mängu juures kolme punktiga maha jääme.

Eduard Desjatskist sai esimene mängija, kes meie saalimeeskonna eest 50 väravat löönud.