Tänane 3:1 võit Väimelas Pärnu JK Poseidoni duubli üle tõstis Võru FC Heliose II meeskonna Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunapiirkonnas kolmandale kohale.

Treener Vjatšeslav Vassilenko sõnul tegid kõik, kes platsil käisid, hea mängu. Kui algul oldigi veidi rabedad, siis mängu edenedes muututi aina kindlamaks ja teisel poolajal kulges kõik enam-vähem plaanipäraselt

Esimesena tõmbasid pikema õlekõrre siiski vastased – 21. minutil murdsid nad paremalt äärelt läbi ja Timo Thal, kes vaid 15 minutit enne mängu algust teada sai, et tal tuleb väravasuule asuda, kõrget kaarpalli tõrjuda ei suutnud. Meil oli värava löömisega esialgu raskusi, ehkki vahepeal suruti päris tugevalt ning teeniti järjest mitu nurgalööki.

Mõlema meeskonna mängu mõjutas Väimela mitte just parimas korras plats ning sellega samal tasemel oli ka kohmetu vilepartii. Esimele poolajale pani väljakukohtunik Veiko Kõiv otsa ka neli lisaminutit, aga meile see sobis, sest just just viimasel neist lükkas Mait Raha Sören Veiolaineni poolt tahaposti tsenderdatud palli külaliste puuri ja viigistas mänguseisu.

Teisel poolajal hoidsime mänguohje enda käes ning pingutusi kroonis edu ka väravate näol. 59. minutil mängiti hea sööduga vasakul tiival läbijooksule Eduard Desjatski, kes kodumeeskonna 2:1 ette lajatas. Kulus veel vaid kaks minutit ning kogu kohtumise aktiivselt tegutsenud Raha kasvatas eduseisu kaheväravaliseks. Lõpuvileni jäänud aja jooksul pärnakad midagi ohtlikku korda saata ei suutnud, meie meestest tabas Sören Veiolainen korra latti.

Meil on nüüd viiest mängust kirjas seitse punkti ning sama palju punkte kogunud meeskondadest parim väravate vahe.

Järgmise mängu peame 15. juunil võõrsil FC Jõgeva Wolvesi duubliga.