Väikses karikasarjas jõudis meie meeskond 4:0 võiduga Tallinna FC Maksatranspordi 1/16-finaali.

Esimese ohtlikuma rünnaku eile õhtul Barrus Arenal peetud mängus tegid külalised, kuid kohtumist juhtima läksime ikkagi meie – 8. minutil napsas Jürgen Kolk keskjoonest paar meetrit edasi vastaselt palli, järgenes pikk sööst pikki vasakut äärt ja lõpetuseks täpne löök etteposti.

Kui enne III liigas mängiva ja oodatavalt nõrgema vastase vastu platsile minekut oli treener Arsen Katšmazov rõhutanud mänguks häälestumise tähtsust ja manitses mehi kannatlikkusele, siis esialgu see mängupildis ei kajastunud. Täielikku kontrolli platsil toimuva üle suudetud võtta, vahel kiirustati ja topiti palli vägisi ettepoole, selle asemel et veel tagant rahulikult läbi mängida.

Mitu head võimalust läks luhta seekord tipuründajana alustanud Vladislav Gussevil, Karlis Karro löögi tõrjus vastaste väravavaht ning Andre Ojala karistuslöök keris väravast mööda. Vastased tegid hooti päris head pressi ning paar nende kontrarünnakut olid päris ohtlikud.

37. minutil pääsesime Kolgi hea söödu järel kaks-kahe vastu rünnakule, Aleksandr Pruttšenko lükkas palli trahvikastis Ojalale ja viimane lõi 2:0.

Teiseks poolajaks tulid väljakule meie esialgu pingile jöetud kahurid – Eduard Desjatski ja Andre Väin. Meeskonna suurimal väravakütil Desjatskil kulus vaid kolm minutit, et jalg valgeks saada, ning juhtisime 3:0.

Jürgen Kolk kollitas vastaste kaitsjaid kogu mängu ja sai ka jala valgeks.

Võimalusi skoori kasvatada oli veelgi, kuid esialgu jäid need kasutamata. Vastased teisel poolajal meie väravale enam kuigi suurt ohtu ei kujutanud ning meie esindusmeeskonnas debüüdi teinud 15aastane väravavaht Maksim Karach sai kirja nullimängu. Meie teine seekordne debütant, 16aastane Kert Sander Eerik sai väljakule kohtumise viimaseks veerandtunniks,

Lõpptulemuse vormistas 82. minutil Kolgi söödu järel Desjatski, lüües 4:0.

Nädala lõpetavad meie mehed liigamänguga, kui võõrustavad pühapäeval Maardu Linnameeskonna II koosseisu. Mäng peetakse Võru spordikeskuse staadionil.