Tänane 2:1 võit Väimelas FC Jõgeva Wolvesi üle tõstis meie meeskonna IV liiga lõunapiirkonnas kolmandale kohale.

„Ründajad tegid oma töö ära,” ütles treener Vjatšeslav Vassilenko. „Mäng oli enam-vähem, väravamomente jagus, kahjuks kõiki ära ei löönud.”

Alustasime ägedalt ja juba 3. minutil käis pall külaliste väravapostis. Siis said ka peamiselt pikka palli oma kiiretele ründajatele ette löönud vastased oma mängu käima ning neilgi tekkis võimalusi, kuid meie kaitse pidas ja ka väravavaht Indrek Ivask tegutses veatult.

Üritasime lühikese sööduga läbi murda ja viis minutit enne poolaja lõppu tõi see lõpuks ka tulemuse: vastaste kaitsevea ära kasutanud edurivimehed Karel Räppo ja Brett Piir lustisid karistusalas, Räppo lükkas palli Piirile ja viimane lõi 12 meetrilt 1:0.

Kohe teise poolaja algul nägi Kert Joakit, et vastaste puurilukk on väravast kaugel väljas ning uhas ligi poolelt platsilt 2:0. Hundid ei andnud alla ja otsisid oma võimalust, kuid ei suutnud enne midagi erilist korda saata, kui kohtunik neile abikäe ulatas. Juhtus see 69. minutil – Wolvesi ründaja Eduard Kovbasjnuk kukkus Heliose trahvikastis ning kohtunik Timo Sujev näitas penaltipunktile.

„Libises ja kukkus maha, oligi kõik, mina teda ei puutunud,” ütles Ivask pärast mängu. Seda, et midagi penaltiväärilist ei toimunud, kinnitas ka platsilt kuuldud Jõgeva vutimeeste omavaheline jutt.

11 meetri karistuslöögi realiseerinud külalised olid mänu lõpus aktiivsemad, kuid suutsime võiduka lõpuni vastu pidada.

„Lõpp läks närviliseks. Tegime vigu ja mängisime ülearu palju keskel, rohkem olnuks vaja ääri kasutada ning ka sööt pidanuks kiiremini käima,” ütles Vassilenko. „Kokkuvõttes olen meeskonnaga täna siiski päris rahul.”

Nädala pärast mängime Osulas SK Roosuga.