Saalijalgpalli II liigas tegi Rantipol Võru Helios täna õhtul võõrsil 8:8 viigi EstNor Kiiliga.

Ehkki sõitsime mängule ilma mitme kogenud mängijata, avas Andre Ojala skoori juba kohtumise teisel sekundil ning poolaja võitsime 4:2. Teise poolaja alguses juhtisime Eduard Desjatski värava järel 5:4, aga siis olime veerand tundi kuival ning võõrustajad pääsesid omakorda 8:5 ette. Mängu lõpus tõusis meie päästeingliks Desjatski, kes lõi viimase poolteise minutiga kolm väravat. Viigi toonud penalti realiseeris ta 19 sekundit enne lõpusireeni.

Väravad: Eduard Desjatski 4 (+1 sööt), Andre Ojala 1, Andre Väin 1, Siim Lepp 1, Marten Luik 1.

Juba sel pühapäeval, 24. novembril lähevad meie mehed sama vastasega Kiili spordihoones uuesti vastamisi ja siis juba Eesti karikasarja 1/8-finaalis.

Eduard Desjatski (esiplaanil) väravad päästsis meile viigipunkti.