Ebareaalselt palju väravavavõimalusi kasutamata jätnud duubel pidi täna oma esimeses III liiga mängus Tartu JK Welco X-iga leppima 2:2 viigiga.

Skoor õnnestus kiiresti avada – juba 7. minutil kombineeriti ladusalt ja Aimar Vendelin lükkas palli trahvikastis vabaks jäänud Kristjan Moksile, kes lõi 1:0. Edasine nii lepase reega enam ei läinud. Welco võrdlemisi aeglast kaitseliini õnestus küll korduvalt lollitada, aga kehv realiseerimine tähendas seda, et võimaliku viie-kuue värava asemel oli meil vaheajaks aktivas ikkagi vaid üks tabamus.

Teise poolaja algul külalised nurgalöögi järel viigistasid. 63. minutil pääsesime uuesti ette, kui Karl Jörgen Lööper paremalt äärelt palli teravalt värava eest läbi andis ja Karl Martin Saar selle Welco puuri lükkas. Kolm minutit hiljem oli seis jälle tasa. Taas jäime hätta standardolukorras oma värava all, kus õhuvõitluse võimsust nappis.

Mängu lõpus saime jälle kõva surve üles ja väravavõimalusi tekkis hulgi, aga palli me kahjuks kuidagi Welco väravasse enam ei saanud ja leppida tuli viigiga.

Treener Arsen Katšmazovi sõnul on meeskond täies koosseisus saanud teha vaid paar trenni ja see oligi rohkete eksimuste põhjuseks. Edaspidi lodab ta oma hoolealustelt juba paremat tegutsemist.

Platsi ääres oli 68 pealtvaatajat, mis on meie duubli kodumängude uus rekord.

Teises voorus mängib duubel järgmisel reedel võõrsil FC Elva II-ga.

Mehe mehed rõõmustavad pärast 2:1 juhtväravat.