II liiga eelviimases voorus kaotas meie meeskond eile võõrsil FC Elva duublile 0:3.

Tulemus on mõistagi nukker, seda enam, et saime mänguks kokku korraliku koosseisu. Ometi jäime vaid tosina minutiga 0:2 kaotusseisu ja kümmekond minutit enne poolaja lõppu lõid elvakad veel kolmandagi värava. Esimese poolajaga korjasime ka koguni viis kollast kaarti.

Teisel poolajal me mängu käiku pööret tuua ei suutnud ja alla tuli neelata valus kaotus, mis meie lootustele liigas esikaheksasse jõuda praktiliselt vee peale tõmbas.

Enne viimast vooru on meie meeskond II liiga põhja-idapiirkonnas üheksandal kohal. Koha võrra tõusta saame vaid juhul, kui alistame tuleval laupäeval viimase vooru kodumängus Tartu FC Heliose ning FA Tartu Kalev II ei suuda samal ajal võita Tartu JK Welco duublit.