Meie mehed võitsid täna IV liigas võõrsil FC Elva II meeskonda 2:1 ja said tabelisse esimesed punktid.

Kohal polnud küll kõiki vajalikke mehi kohal, aga need kes olid, andsid endast võidu heaks kõik ja on väärt tänusõnu. „Mängupilt, eriti teisel poolajal, oli hea,” ütles treener Vjatšeslav Vassilenko. „Hakkama vaikselt oma mängu kätte saama.”

Tema sõnul lepiti enne mängu kokku kõrget pressi teha, et vastastele mitte mänguruumi anda. See õnnestus, aga kahjuks sai Elva kontrast ühe värava ikkagi ära lüüa. Pärast seda surusid meie mehed vastasele oma mängu peale ja kontrollisid kohtumise edasist kulgu.

Teisel poolajal tulid ka väravad. Esimene tabamus sündis tänu Kert Joakiti heale individuaalsele mängule, ta sai tsenderdada ja Brett Piir lõi värava. Piirile oli see 12. värav IV liigas ja ta tõusis meie esindusmeeskonna liigamängude kõigi aegade suurimaks väravakütiks.

Viigivärava järel suruti veelgi aktiivsemalt. Esmalt tekkis poolikuid momente, lõpuks tuli ka võiduvärav – Kert Joakit sai keskel palli, mängis Talvar Henninguga söötu, siis viidi pall Eduard Desjatskile, kes lõi taha nurka 2:1. „Teine värav oli lihtsalt super!” kiitis Vassilenko.

Järgmine võimalus punktiarvet kasvatada avaneb 15. mail kodumängus FC Jõgeva Wolvesiga. Enne seda, 7. mail peetakse aga võõrsil väikse karikasarja mäng FC Nõmme Unitediga.