Saali esiliigas alistas Rantipol Võru Helios aasta viimases kodumängus Kadrina Vitamin Welli 9:4 (4:2).

Kolmandat hooaega esiliigas mängiv Kadrina meeskond on praegu küll tabeli alumises otsas, aga kindlasti mitte kerge vastane. „Läks õnneks. Kuigi esimene poolaeg oli väga tasavägine, siis teisel saime oma tahtmise,” kommenteeris meeskonna esindaja Jaanus Vislapuu.

Kaks väravat lõid nii liiga väravaküttide edetabelis esikohta jagama tõusnud Eduard Desjatski kui ka Andre Väin ja Heigo Kosemets, ühe Ragnar Rebane, Arsen Katšmazov ja Karlis Karro.

Kahjuks sai teisel poolajal vigastada ja on nüüd pikalt rivist väljas Rasmus Tamm. Meie praegust lühikest pinki arvestades on see eriti halb uudis.

Võit tõstis meie meeskonna esiliigas kaks vooru enne esimese ringi lõppu järel kolmandale kohale. Järgmine mäng peetakse tuleval laupäeval võõrsil Aruküla Radiusega, kes meist tabelis ühepunktise vahega koha võrra kõrgemal.

Kadrinale kaks väravat löönud Eduard Desjatski jagab liiga väravaküttide edetabelis nüüd esikohta.