Nagu hooaja esimene mäng võõrsil, lõppes ka meie tänane Esiliiga B kodumäng Viimsi JK-ga 1:1 viigiga.

Treener Jaanus Vislapuu pani meeskonna tänasele esitusele hindeks kolme plussiga. „Otseselt kurta polegi millegi üle, vastased olid ikkagi klassi poolest üle ja mängisid palliga natuke paremini, neil oli kvaliteeti rohkem,” ütles ta.

Oma meestest kiitis Vislapuu elu mängu teinud noort väravavahti Artur Karjaginit, kelle head tõrjed meeskonna korduvalt halvimast päästsid.

Erinevalt eelmisest mängust Läänemaa JK-ga, alustasime täna kogenuma koosseisuga. Mingeid erilisi märke siit Vislapuu sõnul otsida ei tasu, mänge on tihedalt ja mehi vaja roteerida. „Peame mingeid valikuid tegema ja täna oli niipidi,” lausus ta.

Esimese poolajal keskel viis Heigo Kosemets nurgalöögijärgses sudimises meid juhtima. Talle oli see esimene värav meie meeskonna eest. Teise poolaja keskel Viimsile viigi toonud tabamus kanti Janek Siska arvele omaväravaks.

Heigo Kosemetsa puutest lendab pall kohe Viimsi meeskonna väravavõrku.

Viimased kümmekond minutit mängisime kümnekesi, sest kaks kollast kaarti saanud Žann Šmidt eemaldati väljakult, aga üks punkt õnnestus ikkagi koju jätta. Veidi enne lõpuvilet koitis meil veel võiduvõimaluski, aga Andre Väin ei suutnud palli Viimsi puuri suunata.

Järgmine mäng on juba sel pühapäeval samuti kodus ja siis võõrustame liiga liidrit JK Tallinna Kalevi U21 meeskonda.

„Kindlasti tuleb raskem mäng kui tänane. Meil on paar meest kaartidega väljas ja mõni vigastatud, aga eks me proovime Kalevi vastu ka midagi välja mõelda, midagi kerget neile kodus anda ei tahaks,” ütles Vislapuu.