II liiga hooaja esimene koduvõit on käes, Viimsi JK duublist saime täna 3:1 (1:1) jagu.

Tänases mängus olime väljas meie liigamängude kõigi aegade noorima koosseisuga (keskmine vanus täpselt 19 aastat). Senine rekord (19aastat 11 kuud) oli pärit 2015. aasta IV liiga mängust FC Tarvastuga.

Skoori avamiseks kulus tosin minutit. Siis võitis Aimar Vendelin keskväljal kahevõitluse ja leidis sööduga trahvikasti joonel Eduard Desjatski, kes palli mööda maad täpselt parema posti kõrvale lõi.

Võrdlemisi kergelt tulnud eduseis uinutas meie mehi, mängutempo langes. 24. minutil eksis meie keskkaitsja Mairo Reinsaar, vastased pääsesid kahe mehega vasakult äärelt läbi ja viigistasid.

Päris esimese poolaja lõpus sai Reinsaar võitluses kõrge palli pärast tõsiselt vigastada. Vaja läks kiirabi ning kohtumine tuli tal loomulikult pooleli jätta. Hiljem selgus, et tegu oli näoluude nihkemurruga. Soovime talle kogu klubi poolt kiiret paranemist.

Sunnitud vahetuse tõttu läks seni ääreründajana tegutsenud Jürgen Kolk teiseks poolajaks keskkaitsesse ning Andre Väin siirdus tipuründaja kohalt kontrollivaks poolkaitsjaks.

Poolaja keskel pääsesime uuesti juhtima, kui Richard Lepa antud nurgalöögi suunas peaga väravasse Nikita Rokachevskiy. Mitmel korral pääsesid ohtlikult peale lööma ka vastased, kuid Maksim Karach oli meie väravasuul kindel.

Nikita Rokachevskiy on meid just 2:1 juhtima viinud.

Mängu lõpus mehed väsisid, ometi leidsime veel jõudu paariks kontrarünnakuks. Kui esimesel korral läks just vahetusest mängu tulnud Ronan Pähnalt passi saanud Desjatski löök napilt väravaraamidest mööda, siis lisaminutitel pääses Rokachevskiy söödu järel Pähn ise läbi ja lõi meie kasuks oma esimese värava, mis ühtlasi vormistas ka lõppseisu.

Neljast mängust on meil nüüd kirjas kuus punkti ja see annab koha tabeli ülemises pooles. Järgmise liigamängu peame tuleva nädala pühapäeval võõrsil Maardu Linnameeskonnaga. Kodusel Barrus Arenal näeb meid taas 27. aprillil, kui võõrustame väikses karikasarjas Anija JK-d.