II liigas kaotas meie meeskond täna tabelis kolmandal kohal olevale Rakvere Tarvale võõrsil 1:3 (1:1), mäng läks käest viimase kümne minutiga.

Olime suurema osa kohtumisest mängus kenasti sees ja läksime esimesel poolajal Eduard Desjatski realiseeritud penaltist ka juhtima. Veidi enne vahaeajale minekut Tarvas viigistas.

Viigiseis püsis veel kümmekond minutit enne lõppu, aga siis vajus meie mänguvanker kraavi: esmalt pääsesid väljakuperemehed Arlet Raha omaväravast juhtima, siis sai Ragnar Rebane viimase mehe vea eest punase kaardi ning minut hiljem lõi Tarvas meile ka kolmanda värava.

Järgmisena seisab meie meestel tuleva nädala laupäeval ees kodumäng, kus vastaseks Tallinna FCI Levadia U19 rivistus.