Üheksa päeva sees juba neljanda mängu pidanud Rantipol Võru Helios alistas täna Põltsamaal FC Äksi Wolvesi 9:5 ja tõusis saalijalgpalli II liigas tagasi vahepeal käest libisenud neljandale kohale.

Meie mehed asusid kohtumist 2:0 juhtima, kuid kaotasid poolaja 2:4. Üksteist ja pool minutit enne mängu lõppu oldi veel 3:5 kaotusseisus, aga siis mindi veidi enam kui minutiga ise 6:5 juhtima, järelejäänud ajaga kõmmutati veel kolm vastuseta jäänud väravat ja kirjutati tabelisse võidupunktid.

Väravad: Vladislav Gussev 3 (+2 söötu), Andre Väin 2 (+1), Eduard Desjatski 2, Mairo Reinsaar 1, Marcus Lepistik 1. Jürgen Kolk ja Aimar Vendelin said kumbki kirja ühe söödu.

Meie meeskonnal jääb turniiril pidada veel kolm mängu. Järgmine neist on 1. veebruaril võõrsil Rõuge Saunamaaga.