Tänases II liiga kodumängus viigistasime Barrus Arenal Viimsi JK duubliga 2:2, aga see on pigem pettumust valmistav tulemus, sest vastased olid Võrru sõitnud vaid kümnekesi ning lasime käest 2:0 eduseisu.

Mängu algul panime oma arvulise ülekaalu kohe kiirelt maksma: Aimar Vendelini väravast pääsesime juba 3. minutil juhtima ja pooletunnise mängu järel duubeldas Arsen Katšmazovilt hea söödu saanud Andre Väin meie eduseisu kaheväravaliseks. Kahjuks lubasime omale vaheajaks värava riietusruumi kaasa anda, kui minut enne poolajavilet lasime end kaitses kergelt üle mängida ja vastased 2:1 lõid.

Teisel poolajal kiigutasime küll palli ja tekitasime ka mõned päris head väravavõimalused, aga targalt kaitses seisnud Viimsi meeskonda meil rohkem üle mängida ei õnnestunud. 85. minutil tegi hoopis Trond Herman Meier oma trahvikastis vea ning külalised saatsid penaltist palli meie tänase väravavahi Verner Konnula selja taha.

Lõpuminutitel jäime meiegi kümnekesi, kui Katšmazov paari minutiga kaks kollast kaarti sai ja platsilt eemaldati.

Mängu lõpule vajutas oma pitseri saabunud pimedus, sest staadioni valgustust sisse lülitada ei õnnestunud.

Nädala pärast peame Barrus Arenal hooaja viimase kodumängu ja meie vastaseks on siis turniiri punane latern Valga FC Warrior.

Aimar Vendelin viis meid kiirelt juhtima.