Tänases II liiga 24. vooru kodumängus oli meie vastaseks lähim jälitatav Jõgeva SK Noorus-96. Kahjuks lõppes kohtumine 3:3 viigiga, vahet ei õnnestunud seega vähendada ja see on ikka neli punkti.

Mäng algas hoogsalt. 6. minutil andis Emil Elrond Karu keskväljalt palli Eduard Desjatskile jooksu peale, meie kapten pääses vastaste väravavahiga silmitsi, aga ei hakanud ise lööma, vaid lükkas söödu vasakule samuti vabaks jäänud Mattias Esklale, kes meid ette viis.

Vaid kolm minutit hiljem oli tablool viik. „Süüdlaseks” vastaste keskväljamees Raul-Martin Sirkas, kes ligi 40 meetrilt imelise karistuslöögi meile otse ristnurka põrutas.

Jätkasime rünnakuid. Desjatski lähilöögist käis pall peagi Jõgeva väravalatis, häid võimalusi oli veelgi, kuid juhtväravat ei tulnud. Poolaja viimane veerandtund läks kulunud vutiklišee kohaselt – kui ise ei löö, lüüakse sulle. 30. minutil andis Jõgeva mängija palli teravalt värava eest läbi, Karlis Karro jäi oma valvatava mehe takistamisega hiljaks ja olimegi kaotusseisus. Veelgi hullem, viis minutit hiljem nõelas Jõgeva meid kontrarünnakust ja läks juba kahe väravaga juhtima.

Puhkepausilt tulime uue hooga ning teisest poolajast kulus vaid kaks minutit, kui vahe minimaalseks vähendasime. Desjatski andis vasakult äärelt söödu keskele värava alla, Raul Rebane lõi peale, Eskla suskas varbaga veel hoogu juurde ja pall oligi puuris.

Edaspidigi oli kontroll platsil toimuva üle täielikult meie käes, kuid oma paremust võiduks vormistada ei õnnestunud. Viigiväravatki tuli oodata 76. minutini, siis napsas Erik Žirov karistusalas vastasmängija jalalt palli ja lõi väravavahile püüdmatult 3:3.

Seejärel käis pall korra küll veel vastaste väravapostis ja korra ka väravas, aga viimati mainitud juhul oli palli puuri toimetanud Desjatski napilt suluseisus. Lõpptulemuseks jäi seega viik, mis ilmselt rahuldas Jõgeva meeskonda, aga kindlasti mitte meid.

Liigas jääb meil pidada veel kaks mängu, neist järgmine tuleva nädala pühapäeval võõrsil FC Elva II-ga.

Mattias Eskla avas skoori juba kohtumise 6. minutil.