II liigas oleme endiselt võiduta, kuid noppisime juba neljanda viigipunkti, kui tänane kodumäng Tartu JK Welco duubliga lõppes tulemusega 1:1 (1:1).

Mäng läks kohe hooga käima, 4. minutil pääses Trond Herman Meier üksinda läbi ning vastaste väravavaht niitis ta paar meetrit karistusalast väljas jalust maha. Kohtunik näitas puurilukule esimese hooga punast kaarti. Järgnes kaks minutit mokalaata, mille tulemusena suutsid Welco mehed kaardi kollaseks rääkida.

Esimesena tõmbasid pikema kõrre külalised – 27. minutil avasid nad karistuslöögist skoori. Viigini jõudsime kaheksa minutit hiljem, kui Arlet Rahalt täpse söödu saanud Mattias Eskla vastase väravavahiga silmitsi pääses ja rünnaku täpse löögiga lõpetas. Teisel poolajal kumbki meeskond suurele üritamisele vaatamata oma väravaarvet enam kasvatada ei suutnud.

Arsen Katšmazov käis täna meie esindusmeeskonna eest liigamängudes platsil 150. korda. Temast rohkem mänge on meie eest kirjas vaid Eduard Desjatskil – 180.

Liigatabelis on meil kuue mängu järel neli punkti, mis ei anna enamat 12. kohast. Järgmise mängu peame järgmise nädala pühapäeval võõrsil FA Tartu Kalevi U21 rivistusega.

Mattias Eskla lõi meie eest tänavu oma teise värava.