Väikses karikasarjas jäi meie laeks tänavu kaheksandikfinaal, sest Raplamaa Jalgpallikoolile tuli 1:2 alla vanduda.

Raplamaa JK pole tänavu kaotanud veel ühtegi II liigas ega ka karikasarjades peetud mängu ning kahjuks ei suutnud ka meie täna õhtul Raplas peetud kohtumises sellele seeriale punkti panna.

Mäng algas ja enamjaolt ka jätkus võitlusega keskväljal, kus kumbki meeskond otsis võimalusi rünnaku algatamiseks ja üritas vastasele oma mängu peale suruda. Esimese paarikümne minuti jooksul sündis mõlema värava all juba ka ohtlikke olukordi.

Pooletunnise mängu järel jäime kaotusseisu, kui pall meie karistusalas vastaste mängijale ette põrkas ja viimane head võimalust kasutamata ei jätnud.

Teise poolaja alguses tabas Rapla meeskonna löögist pall meie väravaposti, aga põrkas õnneks meie väravavahi Andrei Kiši kätte.

56. minutil ei suutnud võõrustajad meie tsenderduse järel palli klaarida, Heigo Kosemets sai mõnelt meetrilt löögile ja viigistas.

Kohtumise viimasel kolmandikul olid aktiivsemad väljakuperemehed. 20 minutit enne lõpuvilet mängiti kolm meie meest järjest üle, järgnes täpne sööt trahvikasti ja Rapla võiduvärav oligi tõsiasi.

Nädalavahetusel jätkuvad ka liigamängud ning kohe ootab meid taas kõva pähkel – laupäeval mängime võõrsil II liiga põhja-idapiirkonna liidri JK Narva Trans U21-ga.