Eilses võõrsilmängus Põhja-Tallinna JK Voltaga meie meeskonnal probleeme ei tekkinud, tabelisse kirjutati suur 7:0 võit.

Tabeli punase laterna vastu asusime juba 8. minutiks 2:0 juhtima, väravad lõid minutise vahega Eduard Desjatski ja Aleksandr Pruttšenko. Poolaja lõpus sai jala valgeks ka Sören Veiolainen ning vaheajale läksime 3:0 eduseisus.

Teine poolaeg pikka aega väravalisa ei toonud, aga viimase tosina minutiga virutasime Voltale veel neli: kõigepealt jõudis kahel korral sihile Veiolainen, tehes seega kübaratiriki, siis lõi värava vahetusest sekkunud Vladislav Gussev ning lisaminutitel vormistas lõppseisu Desjatski.

II liiga põhja-idapiirkonnas tõusime nüüd 35 punktiga neljandaks ning vahe esimest kuni kolmandat kohta jagavate Tartu Kalevi, FCI Tallinna ja Sillamäe Kaleviga on kaheksa punkti. Pidada jääb veel seitse mängu. Järgmine neist on tuleval pühapäeval Võrus ja vastaseks siis Ida-Virumaa FC Alliance U21.