Kui U17 meeskond on juba märtsist peale liigamänge pidanud, siis aprillis alustasid Eesti noorte meistrivõistluste mänge ka meie U15 ja U13 poisid ning U15 tüdrukud.

U17 eliitliiga II liigas täiendas meie järelkasv oma punktiarvet mõlema aprillis peetud mänguga: kuu keskel alistati kodus 4:3 Raplamaa JK ning viigistati võõrsil 1:1 Eesti U 15 koondisega.

U15 poisid alustasid oma vanuseklassi IV liigas mänge 4:0 võiduga Valga Warriori üle. Seejärel kaotati küll võõrsil 1:2 Tartu JK Tammeka II meeskonnale, ent järgnes kaks suurt võitu: Kuusalu Kalevist saadi kodus jagu 7:1 ja Maardu Linnameeskonna II rivistusest võõrsil 7:0.

Sama vanuseklassi tüdrukud debüteerisid võimsa võiduga, alistades võõrsil Saku Sportingu 8:0. Teises mängus saadi esimesed triibulised, kui Viimsis kaotati 2:7 sealse Martin Reimi jalgpallikooli esindusele 2:7. Meie tüdrukud mängivad Eesti noorte meistrivõistlustel esmakordselt.

U13 poistel on punktiarve veel avamata, sest Tartu Santosele jäädi kodus alla 2:5 ning Tammeka sinisele meeskonnale Tartus 1:4.

Daniel Varikov saadab U13 poiste mängus Kuusalu Kaleviga palli vastaste väravasse.