Alanud on mängud noorteliigades, kus tänavu oleme esindatud seitsme meeskonnaga. Aprillis tuli meie noortel kõik mängud pidada võõrsil.

U16 poisid alustasid oma II liiga hooaega 9. aprillil 1:5 kaotusega Tallinna Levadiale. Henry Kääriku väravast mindi küll juhtima, aga poolajaks Levadia viigistas ja teisel poolajal lõi veel neli väravat.

Nädal hiljem teeniti esimene võit, kui alistati 2:1 Sillamäe Kalev. Väravad lõid Käärik ja Ronan Pähn. Kolmandas mängus tehti 1:1 viik Saku Sportinguga, seekord lõi värava Marcus Lepistik.

U15 meeskond pistis II liigas rinda naabritega. Alustuseks võideti Valga FC Warriori 7:1 ja viigistati siis Põlva FC Lootosega 1:1.

U13 poisid kaotasid 0:3 Tartu JK Tammekale ja tegid väravateta viigi Tartu JK Merkuur-Juunioriga.

U12 meeskond sai oma hooaja esimeses mängus 1:2 lüüa FC Otepäält. U11 poisid kaotasid Viljandi JK Tulevikule 0:1 ja Tartu FC Santosele 0:3.