II liiga tänases kodumängus FC Tallinna U21 meeskonnaga tuli meil vastu võtta valus 1:2 kaotus.

Esimene hea väravavõimalus avanes meil veerandtunnise mängu järel, kui Eduard Desjatsi Johannes Luige tsenderduse järel käärloogist latti tabas. Kaitseliin tõusis rünnakuid toetades kõrgele ning 19. minutil tuli karistus, kui vastased keskväljalt palli liini taha mängisid ja kontrarünnakust mängu juhtima läksid.

28. minutil viigistasime: tsenderdusest jõudis pall Luige ja Marek Jenase kaudu Rico-Marten Vainu ette, kes trahvikasti joone tagant 1:1 lajatas. Viigiseisul mindi ka vaheajale.

Rico-Marten Vainu lõi meie kasuks oma hooaja teise värava.

Teisel poolajal jäi meil realiseerimata mitu väga head väravavõimalust, näiteks kolises Desjatski kauglöögist vastase väravapost ning korra tõrjus tema tosinalt meetrilt tehtud löögi väravavaht. Löögid ebaõnnestusid ka edurivi vahetusmehel Karl Lipingul.

Mängu lõpus sai kinnitust vana jalgpallitõde, et kui ise ei löö, lüüakse sulle – kümmekond minutit enne mängu lõppu ei suutnud me pika küljeaudi järel trahvikastis palli klaarida ja vastased lõid vahetusest äärekaitsesse tulnud Hannes Helsteini jalge vahelt võiduvärava.

Kolmest mängust on meil nüüd tabelis üks võit ja kaks kaotust ning järgmises voorus ootab meid nädala pärast ees väga raske võõrsilmäng liiga liidri Maardu Linnameeskonnaga.