Esiliiga B teise ringi avamängus kaotas meie esindusmeeskond täna võõrsil Viimsi JK-le 0:1. Väljakuperemehed lõid oma võiduvärava 89. mänguminutil.

„Raske ja väga võitluslik mäng kvaliteetse vastasega tema enda kodus. Mängisime taas kaitsest lähtuvalt ja kontrate peale. Mõlemal poolajal avanes ka paar väga head võimalust, mida kahjuks realiseerida ei suutnud,” ütles meeskonna treener Jaanus Vislapuu.

Teise poolaja keskel eemaldati Viimsi äärekaitsja Raoul Rocco Riigov teise kollase kaardi tõttu platsilt, aga kohe pärast seda sai meil Andrei Tjunin vigastada, tuli teha vahetusi ning arvulisele ülekaalule vaatamata mängupilt hoopis kannatas.

„Kuigi vastane mängis viimased 25 minutit vähemuses, ei suutnud me nende väravale tõsist ohtu tekitada, esines palju söödupraaki ja teineteise mittemõistmist. Ka vastasel avanes paar head võimalust, kuid ei suutnud nemadki realiseerida,” lausus Vislapuu.

Mängu lõpus lõi Johannes Theodor Kollist Viimsi võiduvärava. „Jätsime kahjuks palli oma kasti ette pendeldama, ei suutnud korralikult puhastada ning ta lõi kusagilt kasti joone juurest suvalise banaani läbi meestesumma meie värava tahaposti,” kirjeldas Vislapuu.

Viimsi väravale vastamiseks meil enam aega ei jäänud. „Saime väga valusa kaotuse. Viik oleks olnud õiglane tulemus, aga nagu öeldakse, kui ise ära ei löö, siis lüüakse sulle,” sõnas Vislapuu.

Liigas läks Viimsi JK meist mööda ning oleme nüüd viiendal kohal.

Ka järgmise vooru kohtumise peame võõrsil – laupäeval, 18. mail mängime Keila JK-ga.

Protokoll