Eesti saalikarikasarja tänases veerandfinaalis kaotas Rantipol Võru Helios Narva United FC II meeskonnale 3:4 (2:2). Külalised lõid võiduvärava 15 sekundit enne kohtumise lõppu 10 meetri karistuslöögist, mis teeniti tänu sellele, et meie meestel oli võistkondlike vigade limiit täis.

Kaheksandikfinaalis saime kuus nädalat tagasi mäletatavasti 13:6 jagu Narva Unitedi põhimeeskonnast, kes tuli aga toona Võrru peamiselt duubli mängijatega. Eelmisel hooajal meistriliigas pronksi teeninud ja varem korra ka Eesti meistriks tulnud narvakad seekord enam midagi juhuse hooleks ei jätnud ja tõid kohale raskekahurväe – kaheksast täna platsil käinud mehest viis olid neil meistriliiga mängijad. Meil jäi koroonakarantiini tõttu mängust kõrvale Aimar Vendelin ning mängida ei saanud ka äsja positiivse proovi andnud Sören Veiolainen.

Meie mehed nimekate vastaste ees mingit aukartust ei tundnud ja mäng oli tasavägine. Esimesel poolajal läksime Andre Väina ja Arsen Katšmazovi väravatest 1:0 ja 2:1 juhtima, vaheajaks oli tablool 2:2 viik. Kohe teise poolaja alguses viis Katšmazov meid uuesti juhtima, kaks minutit hiljem külalised viigistasid. Järgnes küllaltki kinnine ning vigaderohke mäng. Viis minutit enne kohtumise lõppu sai üks vastastest punase kaardi, kuid kahjuks ei õnnestunud meil sellele järgenud kaheminutist arvulist ülekaalu väravaks realiseerida.

Kohtumise lõpus said meil võistkondlikud vead täis ja seda silmas pidades tulnuks eriti hoolikas olla, kahjuks tegi aga Sander Taan vastaste väljakupoolel ikkagi vea, millele järgneski saatuslikuks osutunud karistuslöök.

Meie väravavaht Andrei Kiš narvakate karistuslööki kahjuks tõrjuda ei suutnud.

„Ega midagi polegi väga öelda. Oma ülekaalu ei realiseerinud ära ja siis selline äärmiselt tarbetu kuues viga lõpusekunditel,” lausus meeskonna esindaja Jaanus Vislapuu. Lisaajaks oli tema sõnul plaan juba olemas – olime valmis vajadusel ka riske võtma ja kõrgelt pressima.

„Meestest on kahju, nad tegid ikkagi ju tubli mängu, distsipliin oli suhteliselt hästi paigas ja lõime ka väravavõimalusi,” lisas Vislapuu.

Kümmekond päeva saab meeskond nüüd haavu lakkuda ja rahulikult järgmisteks kohtumisteks valmistuda. Järgmine mäng peetakse esiliigas praeguse ajakava kohaselt alles 29. jaanuaril võõrsil FC Otepää Ravensiga.