Võru FC Helios II alustas IV liiga mänge Valgas, kus kaotas täna sealsele FC Warriorile 1:4 (1:2). Meie ainsa värava lõi Jürgen Kolk.

„Kõik pingutasid ja midagi kerget Valgale ei antud, aga oli näha, et meie noored pole sellise tempoga veel harjunud ja kardavad väheke meeste vastu mängida. Eks iga järgmine mäng annab enesekindlust juurde,” ütles duubli treener Vjatšeslav Vassilenko. „Valgal on mitu head mängijat, kes mängu ära otsustasid. Meilgi olid omad võimalused, kahjuks ei löönud neid ära.”

Mõlemad meeskonnad lõpetasid kümnekesi. Meie mängijaist eemaldati platsilt oma debüütmängus kaks kollast kaarti teeninud Karl Jörgen Lööper. „Väga lahtine mäng, palju vigu ja mõned kohtuniku otsused jäid arusaamatuks,” lausus Vassilenko.

Tema sõnul saadi meeskond alles hiljuti kokku ka koostööd pole jõutud lihvida. „Kõik ei saa veel aru, kuna ja kuhu peab liikuma, aga eks see tuleb, kui tuumik samaks jääb. Muidu olen meestega rahul, üritame järgmiseks mängus rohkem valmis olla ja vastastele korralikku lahingu anda,” rääkis ta.

Ka teises voorus sõidame külla naabritele – tuleva nädala pühapäeval mängime Põlvas FC Lootosega.