II liigas võitlesime täna võõrsil Rakvere JK Tarva vastu välja 4:3 (0:2) võidu. Teenitud kolm punkti on seda magusamad, et viimati olime Tarvast jagu saanud neli aastat tagasi, aga seejärel peetud seitsmest omavahelisest mängust oli meil kirjas vaid üks viigipunkt.

Jäime seegi kord Tarva kõva surve alla ja vaheajaks 0:2 kaotusseisu. Selle eest, et asi päris hapuks ei läinud, hoolitses meie üheks kangelaseks tõusnud Pert Paigelkaln, kes väravas supertõrjeid tegi.

Teise poolajaga pöörasime kaheväravalise kaotusseisu võiduks. Meie väravaarve avas 58. minutil Sander Taan. Tarva väravavaht ei tabanud pikka palli puhtaks lüües mänguvahendit ning Taan sai vabalt palli tühja väravasse lüüa.

72. minutil jõudsime viigini, kui meie kapten Eduard Desjatski tema enda teenitud penalti realiseeris. Desjatskist sai sellega esimene mängija, kes meie kasuks liigamängudes 100 väravat löönud, kolmekohalise tähiseni jõudmise kulus tal 190 mängu.

Järgmised kaks väravat, 79. ja 86. minutil, virutas Tarva puuri vahetusest mängu sekkunud Marten Potsepp. Ühe värava lõi ta seejuures ligi poole platsi pealt, üle seiklema läinud Tarva väravavahi.

Mängu viimastel minutitel vähendasid väljakuperemehed vahe küll minimaalseks, aga võit oli seekord ikkagi meie.

II liiga põhja-idapiirkonna tabelis oleme üheksandal kohal, kuid hooaja eesmärgiks olev kaheksas koht on nüüd vaid kahe punkti kaugusel. Pidada jääb veel kolm mängu. Tuleval laupäeval võõrustame koduväljakul tabeli eelviimast Tallinna FC Ararati.

Eduard Desjatski on nüüd meie esindusmeeskonna eest löönud sada väravat.