Poolteistsada last ligi kümnest klubist togis nädalavahetusel palli esimesel Võru Helios Cupil. Ühe kahest karikast jätsid võõrustajad koju.

Võru FC Helios võidutses 2002. aasta poiste turniiril, mis toimus üleeile. Alagrupis võideti Tartu JK Tammeka kollast võistkonda 2:0, SK Võnnut 1:0 ja Valga FC Warriori 2:1. Poolfinaalis saadi väravateta lõppenud normaalaja järel penaltitega jagu oma duublist ning finaalis alistati kindlalt 3:0 Tartu FC Helios. Parima väravaküti tiitli sai Võru Heliost esindanud Tartu poiss Andree Goidin.

Võru Helios II kaotas alagrupis Tartu Heliosele 0:4, kuid võitis Põlva FC Lootost 1:0 ja Tartu JK Tammeka sinist meeskonda 2:0. Pronksimängus jäädi napilt alla Valga poistele. „Selles võistkonnas said mängida mitmed poisid, kes alles liitunud treeningutega või osalesid oma elu esimesel turniiril ja nad tegid seda tublisti,” ütles treener Jaanus Vislapuu.

Eile toimunud 2003. aastal ja hiljem sündinute turniiril said võõrustajad neljanda koha. Alagrupis viigistati Tartu Heliosega 0:0 ning võideti FC Otepääd 3:0 ja FC Elvat 1:0. Poolfinaalis tuli tunnistada Harju Jalgpallikooli 2:0 paremust ning seejärel jäädi pronksimatšis alla Tartu Heliosele.

„Parema tulemuse saavutamist takistas asjaolu, et sellel turniiril andsime mänguaega mitmele lasteaiapoisile, kes veel jalgpallist suurt ei tea, kuid näitasid üles tubli võitlusvaimu. Kogu turniiri mõte oligi, et kõik poisid saaks rohkelt mänguaega ja väiksemad lapsed esmakordset võistluskogemust. Selles osas täitis turniir oma eesmärgi täielikult,” kommenteeris Vislapuu.

Finaalis võitis Harju JK Heliose Ülenurme meeskonda. Parimaks mängijaks tunnistati Aimar Vendelin Võru Heliosest.