Tallinnas Kalevi spordihallis toimuval EJLi aastalõputurniiril saavutasid meie poisid tänasel U17 eliitliiga 2. turniiril esikoha, võites seejuures kõik seitse mängu.

FC Elva alistati 1:0, Saku Sporting 2:1, Läänemaa / Hiiumaa 4:1, JK Tallinna Kalev II 1:0, JK Kuusalu Kalev 2:0, Tallinna FC Flora 2:1 ja Nõmme Kalju FC 2:0. Teiseks tuli meie järel Elva ja kolmandaks Läänemaa / Hiiumaa.

Marcus Lepistik oli viie väravaga turniiri suurim väravakütt. Aimar Vendelin sai kirja kolm, Marten Luik ja Andre Väin kaks ning Mairo Reinsaar ja Rasmus Tamm ühe värava. Tartu Heliosest puurisuule laenatud Joonas Jõeveer tunnistati turniiri parimaks väravavahiks. Veel kuulusid võidukasse meeskonda Hannes Helstein, Enrico Jäger, Verner Konnula, Kristjan Lüüs, Ralf Parijõgi ja Harri Pormeister. Meeskonda juhendasid Jaanus Vislapuu ja Arsen Katšmazov.

Eile sünnipäeva tähistanud Vislapuu sõnul tegid poisid talle parima võimaliku sünnipäevakingi. Võtmemomendiks pidas ta turniiri esimest mängu Elvaga, kus võiduvärav õnnestus lüüa 18 sekundit enne lõpuvilet.

„Saime kohe esimesest mängust peale hea hoo üles ja vahetusi oli piisavalt, nii et üheski mängus päris hullu ei pidanud panema. Püüdsime mäng-mängu haaval vigu parandada ja õnneks saime sellega ka enam-vähem hakkama,” rääkis Vislapuu. „Viimane mäng tegi meele eriti heaks, kuna Kaljul oli korralik sats ja võitu hädasti vaja. Saatsime peale vähem mänginud poisid, aga nemadki tegid pingevabalt väga hea mängu ning lõpus põhimeestest Lepistik vormistas asja ära ja sai ka parima väravaküti tiitli.”

Aastalõputurniiridelt on tänane esikoht meile üldse kolmas. Varem on esikoha võitnud esindusmeeskond (2014. aastal IV liiga turniiri) ja duubel (mullu III liiga 3. turniiri).

U17 meeskond alistas aastalõputurniiril kõik vastased.