U17 meeskond mängis septembris esimesed kolm mängu oma vanuseklassi esiliiga 6.-10. koha turniiril, kõik koduplatsil. Tartu FC Heliost võideti 2:1, mõlemad väravad lõi Freddy Help. Männ Viimsi MRJK-ga lõppes väravateta viigiga, turniiri liidriks tõusnud Nõmme Kaljule kaotati 0:5.

U15 esiliigas teenis meie meeskond hooaja esimese võidu, kui alistas 9. septembril koduväljakul Tallinna JK Legioni 1:0. Võiduvärava lõi esimesel poolajal Mario Kaunis. Avapoolajal oli meie poistel veel kaks pea surmkindlat väravavõimalust, teisel poolajal veel mõni, aga ühtegi neist kahjuks realiseerida ei suudetud. Kui esimesel mängupoolel ei teinud esiliigas seitsmendal kohal olev Legion ühtegi ohtlikku pealelööki, siis teisel poolajal ründasid ka külalised korduvalt, kuid suutsime oma puuri puhta hoida.

Lisaks saadi kaks suurt sauna: FC Elvale kaotati võõrsil 0:9 ja Tallinna Kalevile kodus 0:7.

U14 poisid võitsid septembris kaks ja kaotasid samuti kaks mängu. Raplamaa JK-st saadi vastase väljakul jagu 1:0 ning Lõuna-Läänemaa JK üle teeniti loobumisvõit. Mõlema kaotused tulid võõrsil – Keila JK-le jäädi alla 1:5 ja Tallinna Kalevile 2:3.

U13 meeskond võitis Tartu FC Santose duublit 5:2, viigistas FC Elva punase tiimiga 1:1 ja kaotas Tartu FC Heliosele 1:4. Turniir lõpetati seitsme võidu, ühe viigi ja seitsme kaotusega, mis andis meie regionaalses grupis kuue meeskonna seas kolmanda koha.

U12 poisid sel kuul võidurõõmu tunda ei saanud, sest Tartu FC Heliose kollasele tiimile kaotati 2:3, Tartu FC Santosele 0:2 ja Valga FC Warriorile 0:4. 14 mängust saadi kirja kolm võitu, kaks viiki ja üheksa kaotust.

U11 meeskond võitis septembris Tartu FC Heliose Lähte poissse 14:3, viigistas Põlva Lootosega 2:2 ja kaotas Tartu Tammekale 4:7. Hooaja 14 mängust võideti seitse, viigistati kaks ja kaotati viis.

Nii U10 kui ka U9 poisid pidasid oma hooaja lõpetuseks turniiri koduplatsil Võrus.