U17 poisid võitsid oma viimases kodumängus Tallinna Kalevit 2:1. Võru spordikeskuse staadionil lausvihmas peetud mängus mindi esimesel poolajal Sören Veiolainen realiseeritud penaltist juhtima, teise poolaja alguses kasvatas Sten Org vahe kaheväravaliseks. Mängu lõpus jäädi küll vastaste tugeva surve alla ning lõpuminutiteks Erik Roosiku punase kaardi järel ka kümnekesi, aga võidupunktid jäeti ikkagi koju.

Lisaks peeti oktoobris kolm mängu võõrsil. Tartus kaotati sealsele FC Heliosele 1:5. Poolaeg küll võideti 1:0 (värava lõi Org), ent teisel poolajal langes osa poisse ansamblist välja ja mäng lagunes. Viimsi MRJK vastu võideldi välja viik. Poolaeg küll kaotati 0:2 ja sama seis püsis veel ka kaks minutit enne mängu lõppu, aga siis tehti võimas come-back, mille käigus mõlemad väravad lõi Org. Mängus Nõmme Kaljuga puudus kollaste kaartide tõttu kolm põhimeest ja vastu tuli võtta 1:8 kaotus. Auvärava lõi Ranno Liivago.

Poistel on ees veel üks võõrsilmäng.

U15 meeskonna võrdlemisi kurvaks kujunenud esiliugahooaeg lõppes kahe 0:7 kaotusega, selle tulemusega jäädi võõrsil alla nii Tartu JK Tammekale kui ka Kohtla-Järve JK Järvele. 18 mängust võitsid meie poisid ühe (Tallinna Legioni), lisaks viigistasid kolm ning pidid leppima kümnenda ehk viimase kohaga.

U14 meeskond lõpetas hooaja 1:0 paremusega FC Ülenurnme üle, võiduvärava lõi Marten Luik. II liiga põhja-lõunapiirkonnas tulid meie poisid kümne meeskonna seas viiendaks, võideti kümme, viigistati kolm ja kaotati viis mängu.

U17, FC Helios Võru - Tallinna Kalev
U17 meeskond pidas Tallinna Kalevi vastu oma noorteklassi viimase kodumängu ja lahkus platsilt võitjana.