Augustis käivitus taas Eesti noorte meistrivõistluste karussell ning oma oskusi said näidata kõik meie meeskonnad. Alates kuu teisest poolest peavad nad nüüd kõik oma kodumänge meie uuel kunstmuruväljakul.

Au uuel väljakul esimene ametlik mäng pidada langes osaks meie U16 poistele, kes mängivad oma vanuseklassi II liiga A-tasandil. Lippu hoiti kõrgel ning tänavu varem vaid ühe mängu kaotanud Maardu Linnameeskond alistati koguni 5:1. Esimese värava uuel väljakul lõi Ronaldo Mahlapuu – avavilest oli kulunud veidi üle 12 minuti, kui ta meie poisid juhtima viis. Vahetult enne lõpuvilet sai ta oma nimele teisegi täistabamuse. Veel lõid väravad Richard Lepp, Ingmar Kallas ja Kermo Kägo, viimane penaltist.

U17 eliitliiga II liigas kaotas meie järelkasv võõrsil Läänemaa / Hiiumaa meeskonnale 2:4 ja Raplamaa JK-le 1:3. Põhiturniiri lõpuks langeti Tartu Heliose, Pärnu Vapruse ja Raplamaa JK järel küll neljandaks, kuid punktivahed esikolmikuga on väiksed. Ees seisab veel seitse mängu liiga A-tasandi ehk 1.–8. koha turniiril.

U14 II liiga B-tasandil alustasid meie poisid kahe viigiga – Rakvere Tarvaga mängiti kodus 3:3 ja Pärnu Vaprusega võõrsil 2:2. Kuu teises pooles alistati kodus Hiiumaa JK 4:1, Saaremaal kaotati aga FC Kuressaarele suurelt 0:7.

U13 poisid augustis võidurõõmu tunda ei saanud. Kodus jäädi Tartu Tammekale alla 0:3 ja FC Tallinnale 1:4, võõrsil kaotati Tartu Heliosele 1:2.

U12 meeskond pidas kodus kaks mängu Tartu Santose eakaslastega ning kaotas külaliste esimesele meeskonnale 2:3 ja teisele meeskonnale 0:1. Tartus tehti 1:1 viik sealse Tammeka sinise meeskonnaga.

Oma järjekordsed turniirid pidasid augustis ka meie U10 ja U9 poisid.

U16 meeskond ründab Maardu väravat, Ingmar Kallas on just pealelöögi teinud.