Meie U16 meeskond oli oma vanuseklassi III liigas esikoha juba septembris kindlustanud ning oktoobris vormistati vaid lõpptulemust. Ainult võitudega turniiri läbida siiski ei suudetud.

Esimeste punktide kaotamisele oldi lähedal juba 4. oktoobril, aga kodumängus Kuusalu Kaleviga võluti lõpuks välja ikkagi 2:1 võit. Päästeingliks osutus Ruudi Tukk, kes loetud minutud enne lõpuvilet trahvikasti küljejoone kõrvalt sooritatud karistuslöögist palli otse vastaste väravasse keerutas.

Kolm päeva hiljem saadi selle aasta esimese kaotus, kui kodus jäädi 1:2 alla tabeli teisele, Raasiku FC Jokeri ja Rae SK ühendmeeskonna teisele rivistusele.

Joon tõmmati hooajale alla 15. oktoobril võimsa 12:0 võiduga võõrsil Tallinna FC Ajaxi üle. Esimene poolaeg võideti seejuures vaid 1:0.

III liigas peetud 18 mängust võitsid meie poisid 17 ja kaotasid vaid ühe, väravate vaheks jäi 90–16. Resultatiivsemad mängijad olid Sander Koobak 23 ja Marten Potsepp 21 väravaga, liiga parimate väravaküttide edetabelis olid nad vastavalt kolmas ja viies.