Aprillis algas uus hooaeg Eesti noorteliigades, kus tänavu mängib kaheksa meie klubi meeskonda. Kuna kunstmurul pole meie poisid trenni teha saanud, kujunesid esimesed mängud raskeks.

Otsa tegid lahti U15 poisid, kes alustasid esiliigaturniiri 0:9 kaotusega võõrsil Maardu Linnameeskonnale. Punkte ei teenitud ka järgmises kolmes kohtumises, sest Narva Transile kaotati 1:3 (värav Henry Käärikult), JK Tabasalule 0:7 ja halva üllatusena esimeses kodumängus ka meist märksa meeskondlikumalt ja suurema isuga mänginud JK Kärdla Linnameeskonnale 0:1.

U17 esiliigas kaotas meie meeskond Tartus FC Santosele 0:6, Tallinnas JK Augurile 0:5 ja Tartus JK Tammekale 2:6 (väravad Sören Veiolainen ja Sten Org)

U14 meeskond pidas kolm mängu võõrsil. Väravateta viigile Pärnu JK-ga järgnes kaks kaotus, Viljandi JK Tulevikule jäädi alla 0:3 ja Tallinna FC Florale 0:8.

„Kui kolm põhimeest on võistkonnast puudu, siis on raske Tallinna tippklubide vastu mängida. Kõige suuremaks probleemiks osutus vastaste tohutu füüsiline üleolek. Meie väiksemat kasvu poisid lihtsalt ei suutnud sellise mängutempoga kaasa minna,” kommenteeris treener Jaanus Vislapuu U14 poiste kaotust Flora eakaaslastele.

Korra on platsil käinud juba ka U13 poisid, kes jäid kodus 0:1 alla FC Ülenurmele.

U15: FC Helios Võru _ JK Kärdla LM
U17 meeskond alustas esiliigamänge 0:6 kaotusega Tartus sealsele FC Santosele.

U15: FC Helios Võru _ JK Kärdla LM
Hetk meie ja Kärdla U15 poiste mängust.