Augustis jätkusid mängud kõigis noorteliigades. Meie U15 poistel sai hooaeg juba läbi ning nad krooniti oma vanuseklassi IV liiga võitjaks.

Vjatšeslav Vassilenko juhendatava U15 meeskonna kuu esimene kodumäng Maardu Linnameeskonna II koosseisuga jäi ära, sest vastased ei saanud meeskonda kokku. Seejärel alistati võõrsil Põhja-Tallinna JK Volta 5:1 ning punkt hooajale pandi kodus suure 14:0 võiduga Tallinna FC Flora III üle. 12st IV liiga mängust kaotasid meie poisid vaid ühe, kõik ülejäänud võideti ning seda väravate vahega 65-6.

14 väravat löönud Karl Liping oli liiga parim väravakütt, Mattias Eskla 9 väravaga selles pingereas viies ja Daniel Varikov 8 väravaga kuues.

Hea hooga jätkasid pärast puhkust ka sama vanuseklassi tüdrukud, kes võitsid neljast mängust kolm ning kindlustasid endale koha liiga kaheksa parema võistkonna seas. Rakvere JK Tarvast saadi kodus jagu 2:1, järgnes küll 0:3 kaotus kodus Kohila Püsivusele, aga seejärel alistati võõrsil kindlalt 7:0 Raplamaa JK Märjamaa. Kuu lõpetati kodus 2:1 võiduga Pärnu JK üle.

U13 meeskond alustas hooaja teist poolt veenva 8:1 koduvõiduga Tallinna Ajaxi üle ning kaotas siis Tallinnas sealsele FC Olympile 0:2.

Suurima pettumuse valmistas augustis meie U17 meeskond. Kui hooaega alustati hästi, siis nüüd on tunda tüdimust ja käega löömise meeleolusid. U17 eliitliiga II liiga tabelisse lisandus kolm kaotust ning neid on nüüd järjest kirjas juba kuus. Kuu algul kaotati kodus Viljandi Tulevikule 2:4, seejärel jäädi Tehvandi saadionil Tallinna FC Florale alla 0:1 ning kaotati Piiri laagrist väsinuna võõrsil Tartu JK Tammekale koguni 0:8.

Järjekordsed turniirid pidasid augustis oma sarjades ka meie U11, U10 ja U9 poisid.

Meie U15 meeskond tuli oma vanuseklassi IV liiga võitjaks.