Oktoobriga sai hooaeg läbi meie U15 meeskonnal, U17 poiste ja tüdrukute ning U13 poiste viimased mängud peetakse novembris.

U15 poisid alistasid kuu alguses toimunud kodumängus endast tabelis koha võrra kõrgemal paikneva FCI Tallinna 2:1. See jäi ka hooaja viimaseks võiduks, sest viimased neli mängu kaotati: kodus jäädi 1:5 alla liiga liidrile Paide Linnameeskonnale, võõrsil 0:4 FC Kosele, 0:5 Keila JK-le ja 0:2 Tallinna FC Flora rohevalgele tiimile. Oma rolli neis kaotustes mängis tihe mängugraafik – kahe nädalaga tuli pidada viis mängu.

U15 vanuseklassi III liigas sai meie meeskond lõpuks viienda koha. 18 mängust võitsid meie poisid üheksa, viigistasid ühe ja kaotasid kaheksa ning väravate vaheks jäi 40-47. 18 väravat löönud Sander Koobak oli liiga paremuselt kolmas väravakütt.

Meie U15 meeskonna mängija Daniel Varikov sai sel hooajal teist korda platsile Eesti U15 koondise eest U17 eliitliiga II liigas. 6:0 võidumängus Tartu FC Heliose üle alustas ta algkoosseisus ja sai mängida esimese poolaja.

Sander Koobak lõi U15 III liigas 18 väravat ja platseerus liiga väravaküttide edetabelis kolmandaks.

U17 eliitliiga II liigas algas oktoober meie poistele valusa kaotusega, kui kodumängus Pärnu JK Vaprusega juhiti veel kümmekond minutit enne lõppu 1:0, aga lõpuks tuli ikkagi tulemusega 1:2 vastu võtta kaotus. Kahel korral jäädi lõppenud kuul alla JKTK Jüri ja Raasiku FC Jokeri ühendmeeskonnale: võõrsil 2:5 ja kodus 0:2, Saku Sportinguga tehti kodus 4:4 viik. Kuu lõpus kasvatati punktiarvet, kui Tartus alistati 3:2 sealse FC Heliose eakaaslased ning saadi kirja loobumisvõit Rakvere JK Tarva üle. Meie meeskonnal on jäänud pidada veel üks mäng.

U13 meeskond pole suutnud oma vanuseklassi Eesti 15 tugevama meeskona seas veel punktiarvet avada. Kuu jooksul peetud mängudes kaotati kodus JK Tabasalule 1:3 ja alagrupi liidrile Viimsi MRJK punasele meeskonnale 0:3, võõrsil JKL Tiigrid ja Sparta Maardu ühendmeeskonnale 0:5, Viimsi poistele 1:5 ja FA Tartu Kalevile 1:2.

Treener Tauno Kikase sõnul on poisid andnud endast maksimumi, agad vastaste kvaliteet on lihtsalt parem olnud. Kõigist mängudest on siiski ka palju positiivset kaasa võtta ning pingutatakse lõpuni. Novembris tuleb pidada veel kaks mängu.

Meie tüdrukud, kes mängivad U17 neidude eliitliigas ühises võistkonnas Põlva FC Lootosega, said kuu algul kirja lihtsad kolm punkti, kui Pärnu JK Vaprus meile loobumisvõidu andis. Seejärel kaotati võõrsil FC Levadia ja JK Tallinna Kalevi ühendnaiskonnale 0:2 ja Võrus FC Elvale 0:1. Kuu viimasele mängule Kohtla-Järvel tuli tüdrukutel sõita kümnekesi, kuid liiga punasest laternast FC RaDinast saadi ikkagi jagu ja koguni 11:0. Isabel Huma lõi selles mängus koguni seitse väravat. Tüdrukutel seisab novembris ees veel koguni neli mängu.