Meie U13 meeskond saavutas Kääriku Cupil teise koha, seejuures ei kaotatud ühtegi mängu ega lubatud endale lüüa ühtegi väravat.

Täna lõpule jõudnud seitsme meeskonna kahepäevasel turniiril võideti Tartu JK Tammeka musta meeskonda 3:0, FC Rakvere Unitedit 1:0 ja FC Otepääd 4:0, lisaks tehti väravateta viigid Tammeka valge meeskonna, FCI Tallinna ja turniiri võitjaks tulnud Tartu WJK Santosega.

„Rünnakul jäi küll võimalusi kasutamata, aga kokkuvõttes igati positiivne nädalavahetus, mis turgutas meeskonnavaimu enne eelseisvaid raskeid liigamänge,” kommenteeris meeskonna treener Tauno Kikas.

Meie U13meeskond Kääriku Cupil.

U11 poisid võitid oma vanuseklassi turniiril alagrupis Harju JK Laagrit 3:1 ja Tallinna FC Flora rohevalget meeskonda 2:0 ning kaotasid Tartu JK Tammeka 2012 meeskonnale 2:7 ja Tammeka valgele meeskonnale 0:9. 5.–6. koha mängus jäädi 2:3 alla ka Flora valgele meeskonnale. Turniiri võitis FC Peipsi United Junior.

Nädal tagasi sai meie U10 meeskond Kääriku Cupil seitsmenda koha. Alagrupis alistati nii Tartu JK Tammeka valge kui ka Tallinna FC Flora roheline meeskond 4:2 ning võideti oesikoht. Sõelmängudes enam nii hästi ei läinud: veerandfinaalis kaotati Tartu WJK Santosele 2:7 ning seejärel ka Pärnu JK Poseidonile 1:3. Lõpetuseks saadi 7.–8. koha kohtumises 5:3 jagu Santose aasta noorematest poistest.