Suvise koolivaheaja viimane kuu möödus kõigile meie noorte võistkondadele töiselt. Enim rõõmu pakkusid U13 poisid, kes lunastasid endale koha oma vanuseklassi Eesti 15 tugevama võistkonna seas.

U13 vanuseklassi A-tasandil kaotas meie meeskond kuu alguses võõrsil küll Tartu JK Tammeka sinisele meeskonnale 0:1 ja FA Tartu Kalevile 0:4, aga viimased kaks olulist kodumängu võideti. Oma alagrupis kolmandaks tõusti 2:1 võiduga Tartu FC Heliose punase meeskonna üle. Esimesel poolajal ei saadud mängu käima ja jäädi kaotusseisu, aga teisel poolajal viigistati ning vahetult enne lõpuvilet löödi penaltist ka võiduvärav. „Magus ja raske võit. Küll mitte parima mänguga, aga poistele emotsionaalselt ülioluline,” kommenteeris treener Tauno Kikas. Viimane alagrupimäng Põlva FC Lootosega oli juba pigem vormistamise küsimus ning see võideti 2:0.

U17 eliitliiga II liigas jagab meie meeskond 12 vooru järel FC Kuressaarega neljandat-viiendat kohta. Juuli viimasel päeval tehti võõrsil 2:2 viik Saku Sportinguga, seejärel võideti kodus Tartu FC Heliost 5:1 ja võõrsil Rakvere JK Tarvast 3:2. Kodumängus tabeli liidri Paide Linnameeskonnaga mindi küll 2:0 juhtima, kuid lõpuks kaotati ikkagi 2:3, võiduvärava lõid vastased lisaminutitel. Ka seni viimases mängus, milles võideti 6:2 Nõmme Kalju FC II rivistust, lubati vastasel väravad lüüa just kohtumise lõpuminutitel.

U15 vanuseklassi III liigas oli meie poiste mängugraafik eelmisel kuul eriti tihe – vähem kui nelja nädalaga peeti seitse mängu. Kui võõrsil tuli Tallinna FC Ajaxile 0:3 alla vanduda ja Saku Sportinguga tehti 2:2 viik, siis koduväljakul võideti kõik viis kohtumist: Rakvere JK Tarva kollasest meeskonnast saadi jagu 2:1, Tallinna FC Flora rohevalgest meeskonnast 3:2, Saku Sportingust 5:1, Tallinna FC Ajaxist 3:0 ja Põlva FC Lootosest 6:0. 11 vooru järel ollakse liigas neljandal kohal.

U12 poisid, kes oma vanuseklassi B-tasandil kuni suvisele pausile minekuni vaid võite olid tunnistanud, loovutasid augusti alguses esimesed punktid, kui viigistasid Tartus 2:2 sealse WJK Santosega ja kodus 4:4 FC Elva punase meeskonnaga. Seejärel naasti võidulainele ning alistati võõrsil Vändra JK Vapruse eakaaslased 10:3 ning kodus Tartu JK Tammeka must meeskond 5:0.

Meie tüdrukud mängivad tänavu koos Põlva FC Lootose eakaaslastega U17 eliitliigas. Selles vanuseklassis peeti mänge ka juulis ning peagi on lõppemas põhiturniir. Võistkonna koosseis on kahjuks õhukesevõitu, mis kajastub ka tulemustes, nii ei saadud juulis Saaremaale sõiduks mängijaid kokku ja FC Kuressaarele tuli anda loobumisvõit. Veel kaotati juulis 1:7 Viimsi MRJK-le ja 0:4 Tallinna JK Legionile, augusti esimeses pooles aga 1:3 Saku Sportingule / Kohila JK Püsivusele ja 0:9 JK Tabasalule. Punkt teeniti üle pika aja taas augusti keskel, kui Põlvas tehti 1:1 viik liigas kolmandal kohal oleva Tallinna FC Floraga. Põhiturniiril jääb meie tüdrukutel pidada veel viimane mäng.

Meie U13 meeskond koos treener Tauno Kikasega.