Maikuised noorte liigamängud meie järelkasvumeeskondadele kuigi palju rõõmu ei toonud, võidud saab üles lugeda ühe käe sõrmedel.

U16 vanuseklassi II liigas teeniti mais ainus punkt kodus tehtud väravateta viigi eest JK Vasalemmaga. Rakvere JK Tarvale jäädi võõrsil alla 0:4 ja raplamaa JK-le 0:3.

U15 vanuseklassi II liiga lõuna-idapiirkonnas kaotas meie meeskond nii FC Elvale kui ka Tartu FC Heliosele 1:2, kuid võitis FC Ülenurmet 8:1 ja Jõhvi FC Lokomotivi 3:0.

U13 meeskond viigistas Põlva FC Lootosega 3:3 ja Tartu FC Heliosega 2:2 ning kaotas Valga FC Warriorile 0:1 ja Tartu FC Heliose kollasele tiimile 0:2. Alagrupis saadi seitsme meeskonna seas kuues koht. Nüüd grupeeritakse liigas võistkonnad vastavalt alagrupimängude tulemustele ümber ja meie poistel seisab ees veel tosin mängu.

U12 poisid avasid oma punktiarve täna, kui viigistasid 1:1 Tõrva JK-ga. Varasemast on kirjas kaotused FC Elvale 4:5, Tartu FC Santosele 3:5 ja Tartu JK Tammekale 2:3.

U11 meeskond jäi kuu algul 0:3 alla Tammeka sinisele tiimile, aga alistas seejärel Tartu FC Santos III meeskonna 5:4 ja Paide LM Koeru 5:0.

Oma esimese tänavuse turniiri pidasid kuu lõpus Ahtmes ka meie U10 poisid.