2006. aasta poisid said täna Tartus Tammeka Juunior Cupil kaheksanda koha.

Alagrupis kaotati Tammekale 0:1 ning tehti väravateta viik Rakvere Tarvaga, sellele järgnenud ja veerandfinaali pääseja otsustanud penaltiduell võideti 2:1. Karistuslööke tuli lüüa ka 0:0 lõppenud veerandfinaalmatši järel hiljem turniiri võitjaks tulnud Tartu Merkuur-Juunioriga ning seekord kaotati penaltid 1:2. Seejärel jäädi alla veel Tammeka valgele meeskonnale 0:1 ning 7.-8. koha mängus ka Harju JK-le 0:2.

Treener Tauno Kikase sõnul oli sel turniiril hästi näha, mis meeskonnad on kogu talve suurel väljakul saanud harjutada, meie poistel kahjuks seda võimalust veel pole. Ka üheksa üheksa vastu mängiti esimest korda. Eelseisvaid Eesti noorte meistrivõistlusi silmas pidades saadi vajalikke kogemusi.